מהן כתבות האאוטדור הכי מעניינות אתכם? זיהינו מגמה ברורה בשלושת הכתבות המצליחות ביותר- הן על טיולים בנחלים בישראל. רחף, אשלים ואלון לקחו את הפודיום. ואחרי כן? שביל ישראל, קניונינג ברמה מקצועית, ונעלי טיולים הם הנושאים שעניינו אתכם ב 2020. קבלו את הכתבות הכי מצליחות באאוטפאנל השנה:

מקום 1: רחף שטף! 

על מסלול הקניונינג הכי כייפי בישראל כתב ירון רוזינר- מסלול שחובבי הקניוניג לא מפספסים כשהוא מתמלא. זה קרה גם באביב וגם בסתיו השנה, וכך זכינו להעלות את הכתבה פעמיים, והיא נכנסה למקום הראשון עם מעל 5000 כניסות למשך 3:37 דקות בממוצע!

כנסו אל הכתבה על רחף

מקום 2: הנחל הכי יפה בנגב נפתח שוב למטיילים

ההודעה המשמחת שהביא שי יגל על פתיחת נחל אשלים שנפגע באסון האקולוגי הכניסה ל OUTPANRL כ 4000 קוראים שרצו לשמוע את הבשורות המשמחות. הם היו בכתבה בממוצע 2:39 דקות – זמן מספיק כדי להחליט על הטיול הבא שלהם!

אשלים בכתבה באאוטפאנל

מקום 3: נחל אלון ואורן בכרמל- מסלול מקסים לכל עונות השנה

כתבה על המסלול הכי קלאסי בכרמל. נחל אלון ונחל אורן הם יעדים שאי אפשר לא להיות בהם כי הם קרובים למרכז, והנוף שם פשוט משגע. רותם אלינסון הביא את סיפור המסלול הזה, וכ 4000 קוראים נכנסו אליו בשקיקה שכן נשארו בכתבה 5:18 דקות בממוצע!

על נחל אלון – למשפחות ומטיילים במרכז

מקום 4: שביל ישראל – 27 הטיפים של ענבר והחברים שישדרגו לכם את הטיול

ענבר עשתה את השביל ואספה לא פחות מ 27 טיפים מהחוכמה המצטברת שפגשה וצברה עליו. קריאת חובה לכל מי שמתכנן לעשות את זה, שתקל עליכם בהרבה היבטים. כנסו לקרוא כמו עוד כמעט 3000 קוראים שקראו כ 4:28 דקות בממוצע.

שביל ישראל יהיה קל יותר עם הטיפים האלה

מקום 5: למה דקטלון טוב ומה אפשר לצפות ממנו?

דקטלון משיקה עוד ועוד חנויות חדשות בישראל, ויותר מטיילים וספורטאים מגלים את החנות הכייפית הזו, שמציעה Value for money ללא תחרות כמעט. במקביל יש דיון – מה כדאי ומה לא כדאי לקנות שם? הבאנו את הסקירה מהידע המצטבר של הפאנליסטים, ומסתבר שלא מעט מאיתנו קונים שם. מעל 2000 כניסות היו לכתבה על דקטלון למשך 3:49 דקות בממוצע: 

המלצות מה כדאי לקנות בדקטלון

מקום 6: שביל ישראל – המדריך עם צעדים ראשונים וטיפים ליוצאים אל השביל

כתבה נוספת של ענבר על שביל ישראל נכנסה אל ה Top 10 שלנו ובה עוד רשימת טיפים יעילים למטיילים. בניגוד לירידה לפרטים רבים וקטנים בכתבה הראשונה שסקרנו פה, הרי שבכתבת הצעדים ראשונים יש את הבייסיקס- את הדברים שמהם באמת מתחילים כשמתכננים לצאת לשביל ישראל. כמעט 1800 קוראים היו פה, ונשארו 3:46 דקות!

שביל ישראל – הדברים הבסיסיים שכדאי לדעת

מקום 7: מהי צלילה חופשית ואיך מתחילים?

תחום חדש אצלנו באאוטפאנל זוכה להרבה סיקור בזכות שני פאנליסטים שאוהבים אותו – הצלילה החופשית! אנחנו מכניסים אותו תחת קטגורית הספורט האתגרי שאאוטפאנל רוצה לכסות אותו בעברית איכותית, ואם גם אתם עוסקים בענף אתגרי כלשהו ורוצים להיות נציגיו בפאנל- אנחנו מזמינים אתכם לכתוב איתנו. הכתבה הזו של מדריך הצלילה אסף בנדל, היא כתבת מבוא לתחום, ונקודת פתיחה לכל מי שרוצה להתנסות בו. 

כ 1800 קוראים התעניינו בו למשך זמן קריאה ארוך במיוחד של 5:30 דקות בממוצע!

מהי הצלילה החופשית ואיך מתחילים?

מקום 8: על הנעל המינימליסטית של Merrell לריצה וטיולי שטח

אם תביטו היטב תראו שלא מעט פיזיותרפיסטים, מטפסים, חובבי “תנועה” ומתחרי נינג’ה ישראל משתמשים בנעליים מהז’אנר. החברה מתארת אותה כנעל ריצת טרייל מינימליסטית, אבל זו נעל הליכה מינימליסטית שמתאימה גם לשטח (בניגוד להרבה אלטרנטיבות מינמליסטיות שסולייתן דקיקה מדי עבור אנשים שאינם רגילים והליכה על חצץ ואבנים חדות). כתבה על הנעל כתב גיא חלמיש ונכנסו אליה כ 1700 קוראים למשך 3:30 דקות בממוצע.

על הנעליים המינימליסטיות לשטח של מירל

מקום 9: סקירת ליין הנעליים של Merrell 

במסגרת שתוף פעולה שלנו עם יבואנית המותג, סקרנו את ליין הנעליים של חברת האאוטדור המובילה הזו, שמציעה מחירים הגיוניים ומוצרים מוצלחים עבור מטיילים רבים. במקרה הזה, יש גם סרט וגם האייטם הזה עניין את הקוראים שלנו מאוד, עם מעל ל 1500 כניסות ומעל 3 דקות בממוצע. הנה הסרט: 

מקום 10: מדוע רט”ג נלחמת בקניונינג? 

תחום הקניונינג הינו אחד מתחומי האתגר הצומחים ביותר בשנים האחרונות. ירון רוזינר, ממובילי התחום בישראל טוען: רשות הטבע והגנים שאמונה על מרבית הקניונים והאתרים המתאימים לפעילות, בחרה לא לשתף פעולה עם הטרנד העולמי, פוגעת בתחום ומונעת מהגולשים את הגישה לאתרים. מדוע ולמה? על כך בסדרת הכתבות שהפרק הראשון בה קיבל כ 1500 כניסות למשך 5:14 דקות.  

הלחץ על רט”ג מתגבר

אל תפספסו כתבות מרתקות:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים