מה מעניין את הקוראים של אאוטפאנל? איזה כתבות הכי אהבתם ומה היו הכתבות הכי נקראות בשנת 2021? אחת לשנה אנחנו בודקים ומזמינים אתכם לקבל את המלצת חוכמת ההמון של קוראי OUTPANEL על עשר הכתבות המובילות באתר: 

מקום ראשון: ביום טוב רואים את החרמון- נק’ תצפית מכל הארץ

כתבה של רתם אלינסון רלבנטית ממש עכשיו. בתקופת החורף, החרמון מתעטף בשלג, ונצפה למרחוק, למרחוק מאוד! בינואר השנה (2021), החרמון צולם מהרבה מאוד מקומות ברחבי הצפון (והמרכז). הנה המקומות וכך הוא נראה מהם כפי שעלה במיפוי החברתי שביצענו.  5026 קוראים קראו בממוצע כמעט שלוש דקות בכתבה:

אל תצפיות השלג לחרמון

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים
 

מקום שני: שלג בחרמון – יצאנו ללילה בשטח פסגת ההר הלבן היחיד בישראל

כתבה של רועי מנדל על מסע מיוחד: השמש שוקעת, השלג מוזהב כולו,  הנוף למרחקים לבן ומדהים. חבורה קטנה בפסגת הר חרמון, הטמפרטורה שכבר כעת נושקת לאפס מעלות, עומדת לצנוח בשעות הקרובות לסביבות המינוס עשר, הרוחות יתגברו ואף צפוי שלג קל הלילה, לא מזג אויר פשוט להעביר בו לילה על ההר החשוף

4110 קוראים בילו בכתבה הזו כמעט 5 דקות והיו מרותקים:

כתבה יפהפיה על הליכה ולינה בשלג בחרמון

מקום שלישי: הכנרת מנק’ מבט של קיאקיסטית ביומיים של חתירה

כתבתה של דבי עברי מביאה את סיפור טיול החתירה של מועדון הקיאקים שלה בכנרת. בחורף הקודם, הכנרת עלתה והם גילו שנעלם להם החוף. היה פה חוף בשנה שעברה. לאיפה הוא נעלם? 

כנסו להמשך הכתבה עם עוד כ4000 קוראים שנהנו מהתוכן המעולה הזה במשך 4:40 דקות בממוצע:

לחצו פה לתמונות ותוכן מעולה ממסע הקייקים

הכנרת הכי נקראות 2021

מקום רביעי: טיפים לשביל ישראל – אל תעשו את 10 הטעויות האלה!

הפאנליסט הרב תחומי שחר אלוש (כשכותב גם ב RUNPANEL) מביא מנסיונו האישי העשיר כטייל טיפים חשובים. יציאה שגויה לשביל ישראל יכולה לגרום לצריבת חוויה לא נעימה ונטישת עולם הטיולים. הנה 10 טעויות נפוצות שכדאי לכם להמנע מהן, כדי להבטיח חוויה טובה. כמעט 3000 איש נכנסו וקראו זמן ארוך במיוחד של 5 דקות את הטיפים המעולים של שחר: 

הטיפים שאתם חייבים להכיר לפני יציאה לשביל ישראל

 

מקום חמישי בנחל אשלים – איך לעבור אותו בשלום בפחות סיכון ובלי חילוץ

מומחה הקניונינג של אאוטפאנל – ירון רוזינר מצייד אתכם בטיפים חשובים. נחל אשלים גובה את מחיר המטיילים: בחורף שעבר היו עד כתיבת הכתבה שלושה חילוצים מורכבים ועוד כמה אירועים קרובים לחילוץ בזמן קצר. אחרי עוד חילוץ החלטנו במערכת OUTPANEL לא להמתין לאסון הבא ולצייד אתכם בטיפים לטיול בטוח באחד הנחלים הכי יפים בארץ. קרוב ל 3000 קוראים בילו קרוב ל 5 ד’ בכתבה עם התמונות היפות מאשלים:

אל תצאו לנחל מסוכן לפני שקראתם פה

 

מקום 5: עדכון מדניאל וולפסון: הישראלית הראשונה על פסגת האוורסט!

מטפסת ההרים וחברה קרובה שלנו באאוטפאנל, דניאל וולפסון עדכנה מנפאל קצת אחרי שהעפילה לפסגה ובכך הפכה להיות הישראלית הראשונה שהצליחה להעפיל אל הפסגה הנחשקת. כ-3000 איש קראו גם אתה הכתבה הזו במשך קצת פחות מ 4 דקות. 

ראיון עם דניאל וולפסון

 

מקום שישי: 13 רעיונות למסלולי טיול במרחק של עד שעה נסיעה מתל אביב

כתבה שנייה של רתם אלינסון בטופ 10 של OUTPANEL היא שימושית במיוחד: רבים מתושבי תל אביב והסביבה מחפשים לצאת מגבולות הערים, לנשום אוויר הרים, והעיקר- לא לנסוע רחוק מדי. בכתבה זו רותם ממליץ על מסלולי טיול ואתרי ביקור פוטנציאליים במרחק של עד שעה נסיעה מתל אביב, ללא פקקים. תהנו וצאו לטייל!

רעיונות לטיולים קרובים לתל אביב והמרכז

 

מקום 7: חמש מסעדות מומלצות לסיים בהן טיול: 3 בצפון ו5 בדרום

כתבה משותפת של כמה פאנליסטים, בהובלת שי יגל – מומחה התיירות והטיולים של OUTPANEL. לכבוד פתיחת המסעדות סוף סוף אחרי הסגרים הקודמים, שמחנו להעלות כתבה חשובה – צאו לטייל ואל תשכחו לשבת לפנק את עצמכם במקום מוצלח לאחר מכן. הנה ההמלצות שלנו: 

מפרגנים למסעדות שבלינק זה

מפת המעיינות OUTPANEL

מקום 8, מפת המעיינות הרטובים בישראל כל השנה

כתבה נוספת מרבי המכר של רתם אלינסון שיודע לכתוב על מה שמעניין אתכם! 

מים הם יסוד החיים, ובארצנו החמה, הם גם מהווים מוקד משיכה למטיילים ומבקרים, למשך כל עונות השנה. רתם מזמין אתכם למפת המעיינות המובטחים: 

טירוף המעיינות של ישראל – הנה עוד יעדים

 

מקום 9 – נחל צאלים תחתון לכולם: מיטיבי לכת, חובבי חבלים ומשפחות

הכותבת ענבר חסידים לקחה יעד חשוב ומרכזי בדרום, ויצרה כתבה נהדרת ושימושית שאהבתם לקרוא. נחל צאלים הוא אחד הנחלים הגדולים והמרשימים במדבר יהודה ואנחנו פה עם המתכון המלא לכמה רמות מטיילים:

לחצו פה לכתבה 

בית נייד הכי נקראות OUTPANEL

מקום 10: למה החלטתי לעבור לגור בואן בית נייד – VAN LIFE

אור ציון היא מדריכת יוגה וגם החליטה החלטה אמיצה: “בקיץ שעבר קיבלתי החלטה לעבור לגור בבית נייד ולאמץ את אורח החיים שהופך לטרנד גם בארץ: Van Life”. על מנת שתוכלו להבין את הצעד הזה לעומק כנסו לכתבה: 

מפנטזים על בית נייד? תתחילו בכתבה הזו