אומנם הקיץ מכה בחום, אבל זו בדיוק העונה לצאת לקמפינג בזק ולהנות מלילות נעימים ללא אנשים באתרי הקמפינג השונים. ריכזנו עבורכם מספר מקומות לקמפינג חד לילי עם אפשרות לטיול בבוקר שלמחרת. צאו עם הילדים ותהנו מהטבע.

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

שדה התעופה בן גוריון עולה על גדותיו ומספר מזוודות אבודות מכפיל את עצמו כמו הריבית במשק. אפשר גם אחרת, להישאר בארצנו ולחוות את הטבע הישראלי במיטבו ללא עומס אנשים. נכון שהקיץ והטמפרטורות הגבוהות די מפחידות במחשבות לצאת להרפתקה שכזו. אבל זה בדיוק הזמן הנכון אם עושים את זה לפי החוקים. תסמכו עלינו, הלילות נעימים, אפילו במדבר. צריך רק לקום בזמן ולקפל את המחנה לפני שעולות המעלות והזבובים מתחילים להתנפל בלהקות אין סופיות. חוויה מובטחת.

קמפינג משפחתי עם הבנות – הר איתן

הר איתן – לא ממש בשיא הגובה של ההר כי זו כיפה ערומה מכל, אלה כמאתיים מטר צפונית בתוך חורשת עצי אורן עם משטח ישר ונקי לפריסת הציוד. בתכנון לצאת בשעות אחר הצהוריים ולהספיק לתת מעין אחד או שניים באיזור ההר, ולהר יש מה להציע.

לכתבה המלאהקמפינג

קמפינג משפחתי בהר קנאים: תפריט ליציאה קצרה אל המדבר הקרוב

שינה בחניון הלילה של הר קנאים המיוחד. שביל החלב בתקופת הקיץ נראה פה בבירור וגם חיות מדבר כמו שועלים, צצים לביקור. ולמחרת מסלול מוצל עם רטיבות נאה על מנת לשמור על חום גוף בגבולת המותר בעין בוקק. 

לכתבה המלאהקמפינג קנאים

פארק גורן על נוף מבצר מונפורט ונחל כזיב

למי שלא מכיר את פארק גורן, מדובר בפארק פתוח לקהל על בסיס חורש טבעי היושב על כביש הצפון בין שלומי לזרעית. בגבולו הדרומי של הפארק עובר נחל כזיב ועקב הפרשי גובה לא קטנים נפתחת תצפית קסומה אל עבר מבצר מונפורט. את הבוקר אפשר להעביר בטיול רטוב בתוך הנחל עם שלל אופציות של מסלולים מעגלים אך לא פשוטים או רק הלוך חזור להצטננות.

לכתבה המלאהקמפינג גורן

המכתש הקטן עם עין ירקעם

חניון לילה מצפה המכתש או בשמו השני מעלה עקרבים. חניון מסודר עם מעגלי שינה ומקום למדורות. ישנו בסיס צמוד וכמובן את המכתש הקטן עם התצפית הכי יפה בארץ. במיוחד בזריחה. לקינוח על הבוקר, טיול רטוב שמתאים למשפחות בעין ירקעם.

לכתבה המלאקמפינג מכתש קטן

קמפינג בזק בהר הרוח

הר הרוח כשמו הוא, נעים בתקופת הקיץ. יושב גבוהה בהרים ונהנה לא רק מבריזה קרירה, אך גם מנוף עוצר נשימה אל עבר מישור החוף. יש מספר נקודות שוות ללינה וזה כבר תלוי ברכב וברצון שלכם לדלג.

לכתבה המלאהקמפינג הר הרוח

צאו לבלות ותשאירו נקי.

מאת: יוג׳ין לויט