אאוטפאנל – מגזין אאוטדור ישראלי הוא אתר חדש יחסית: רק בן שנתיים, אבל הוא הפך להיות היעד העיקרי בישראל לחובבי אאוטדור אמיתיים, שאוהבים את כל מה שבחוץ. הנה 10 הכתבות הפופולריות ביותר ב 2019 ב outpanel.co.il:

1. מבחן לאוהל טיולים מדקטלון 

דקטלון נכנסה לישראל ולאחר תקופת הסתגלות התייצבה והיא הולכת להיות גורם משמעותי מאוד בתחום האאוטדור הישראלי. לא מפתיע אותנו שכ 3200 קוראים נכנסו אל המבחן של עידו דסה לאוהל שעולה רק 100 שקלים: 

אל הכתבה

2. סנדלי הנשים של Merrell

מירל היא מותג נעלי טיולים ענק- הגדול ביותר בעולם. מה שמאפיין אותו חוץ משורה של טכנולוגיות סוליה וגפה מובילות הם מחירים נגישים יחסית ומגוון עצום של מוצרים. כ 2400 קוראות נכנסו אל כתבת הקיץ הזו, עם הסנדלים היפים של Merrell:

אל הכתבה

3. גלישת גלים בגיל 60+ בקלאב מד קאני במלדיביים

רפי פרחי לוקח את הילדים וגולש איתם בכל העולם. האיש המדליק והספורטיבי הזה ממש מדביק את הקורא באהבת הגלישה. כ 2300 קוראים בטוח נדבקו בהתלהבות וטסו למלדיביים, או לפחות לחוף נתניה: 

אל הכתבה

רפי פרחי נהנה בקאני (צילום: אורי ריכטר)

4. חוויותיה של שביליסטית בשביל ישראל

פגשנו אותה מטיילת לבד על שביל ישראל בהר חורשן ושאלנו מלא שאלות. אנחנו לא היחידים, עוד 2300 קוראים התעניינו! אז כדי לעזור לכל השביליסטים עם לינק אחד קל, ריכזה ענבר חסידים את השאלות והתשובות. אתם מוזמנים להעתיק ולשלוח בווטסאפ את הלינק לכל מי שמתעניין: 

אל הכתבה

5. טיול קל עם ילדים לנחל דישון

בד”כ אאוטפאנל הוא אתר שפונה על הצדדים היותר קיצוניים של האאוטדור- אל חובבי הטרקים הארוכים, הסקי והטיפוס, אבל לשמחתנו רותם אלינסון מייצג את חובבי טיולי המשפחות והילדים, ומביא סדרת כתבות של טיולי רכב קלים. כ 2250 קוראים התעניינו בנחל דישון: 

אל הכתבה

6. שישה טיולי מעיינות מומלצים בירושלים

מסתבר שרבים מגיעים למעיינות בירושלים אבל מעטים מאוד עושים את הדבר הנכון והקטן של להכנס קצת יותר פנימה אל המערה הקטנה ממנה הם יוצאים. מומחה המערות של OUTPANEL יואב נגב ממליץ על המהלך הנוסף. כ 2200 נכנסו והביאו את ששת המעיינות למקום השישי:

אל הכתבה

7 איך לצאת לטרק בחו”ל בפחות מ 1000 ש”ח?

שחר אלוש כבר טייל ביותר מ 100 מדינות בסכומי כסף מאוד נמוכים. כ 1700 אנשים קראו את הכתבה המדהימה שלו עם השיטה המעניינת למלא טיולים בחו”ל במעט מאוד כסף: 

אל הכתבה

8. סיפורם המרתק של הפתקים על פסגות סיני

חנינא קליא הצטרף אלינו השנה ומביא בדיוק את מה שהאתר הזה מכוון אליו: עומק ואיכות ב Outdoor. כי כשיוצאים החוצה פוגשים משהו מבפנים. כ 1600 קוראים העבירו אלינו פידבקים מדהימים מהכתבה הזו: 

אל הכתבה

9. ישראלי נהרג ברודיאר – המצולמים אינם קשורים למקרה

צוקים מדהימים בספרד – רודיאר ישבה אצלנו בכתיבה ועריכה תקופה מסוימת ואז הגיע הידיעה העצובה על מטפס ישראלי שנהרג שם. כ 1500 נכנסו לקרוא את הכתבה של עילי גולן על המקום:  

אל הכתבה

10. סרט הפארקור המדהים בחוורים הצית וויכוח וכעס

קבוצת פארקוריסטים בריטיים הגיע לישראל ויצרה סרט מדהים של פארקור בשמורת החווארים מה שכמובן עורר וויכוח וכעס. האם מותר להעדיף קידום חד פעמי של ישראל כיעד תיירותי על פני שמירת הסביבה? 

אל הסרט

אל תפספסו מה שמעניין באאוטדור: הניוזלטר שלנו לא מציק, רק פעם בשבוע, נקי מעניין ואיכותי. תמיד אפשר להפסיק:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים