נותרו שבועיים לסוף אוקטובר, ובהם עוד אפשר להצטרף לניוזלטר של אאוטפאנל (וגם לניוזלטר של אח שלו- בייקפאנל), לקבל איתו פעם בשבוע את הכתבות הטובות בארץ באופניים, וגם- אולי להרוויח מערכת שתייה של אוגיו / Ogio!
מאת: מערכת בייקפאנל

תיק של Ogio לנרשמים חדשים באוקטובר

גם באוקטובר שווה להצטרף אלינו: אנחנו מחלקים תיק מים של OGIO Israel (מסתבר שאומרים אוג’יו ולא כמו שאמרתי בסרט – אוגיו) – עם שקית של ליטר נוזלים ובידוד תרמי, פטנט סגירה נוח ומהיר בפורמט X על החזה, ריפודים נדיבים לגב ולכתפיים, איכות גימור מאוד גבוהה, שווה לאללה- לכל מי שנרשם לניוזלטר של בייקפאנל או אאוטפאנל!
את הדגם הקודם  בחן בוחן שלנו בבייקפאנל והוא ממש הופתע לראות שחקן ברמה כזו בעולם תיקי הרכיבה. מסתבר שזו חברה גדולה מאוד עם המון מוצרים והתמחות רצינית בתחום התיקים למגוון ענפים (לפטופים, ספורט, אופנועים ועוד). הקטע המבדל והייחודי לגמרי הוא הבידוד התרמי שלהם- ובישראל זה חתיכת יתרון!

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים
לבייקפאנל- נרשמים לניוזלטר שבועי פה: http://bit.ly/OUTsubscribe

ומאוגוסט- יש זוכה ב Microshift!

באוגוסט הבטחנו לנרשמים ל BIKEPANEL מערכת כביש של Microshift. קצת התעכבנו בחגים והנה- יש זוכה שמקבל אותה כי עניין אותו לקבל מבחני אופניים ואת התוכן הטוב בארץ על אופניים! פגשנו אותו הפעם באופני לזמי, משווקי אופני KTM בשרון ובעמק חפר. בסרט גם תראו את פרטי המבצע והתיק של אוקטובר:

אם לא לחצתם PLAY למעלה:

מנהלות

אנחנו נבחר מנוי אחד מרשימת האימיילים שלנו לאחר סיום החודש. גם את הזימון למנצח נבצע באמצעות האימייל- אז הקפידו למלא פרטים בצורה נכונה, ואם לא קיבלתם את הניוזלטר, כדאי לכם לתקן. מי שלא עונה להודעה על הזכייה בתוך 24 שעות ממשלוח האימייל אליו מפסיד את הזכייה ונעלה את הזוכה הבא ברשימה -כלומר אין טעם להכניס אימייל שאינו פעיל ושאתם לא משתמשים בו. עוד דבר: אם זה לא באמת מעניין אתכם אל תרשמו- נחלק את זה רק מישהו שבאמת יקרא את הניוזלטרים שלנו ויכנס מהם לכתבות. זכרו שהמטרה העיקרית היא שתהנו מהכתבות שלנו ותראו מה התפרסם באתר…

זוכה שיענה בתוך 24 שעות יזומן לצילום המסירה של התיק באיזור נתניה (שוב, מי שלא יוכל להגיע בעצמו בתוך 3 ימים מההגרלה מפסיד את הזכיה). ההשתתפות מגיל 18 ומעלה. למען הסר ספק ולמניעת מענות וטענות- הכל נעשה בשביל הכיף ואם יתחילו תלונות סביב זה- זה לא שווה לנו את זה. אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את כל תנאי העניין הזה ולהוריד מרשימת מנויי הניוזלטר ומהמבצע כל רשומה או משתתף מכל סיבה שנמצא לנכון. טל”ח, וכו’…