רודי במתנה. תחרות התגובות והתיוגים של החברים של הפאנל ממשיכה! ואם תכנסו לעמוד האינסטגרם שלנו ותגיבו בה עם תיוגי חברים אולי תזכו גם אתם ב RUDY

מאת: מערכת הפאנלים 

שיראל כבר ניצחה – ומה איתך?

שיראל הילל (shirelhillel2016 באינסטגרם) היא האחרונה לזכות בפעם הקודמת. היא קוראת של אתר הפיטנס תזונה ובריאות שלנו: fitpanel.co.il וכמובן עוקבת אחרי האינסטגרם שלו, והיא כמאמנת כושר ביטאה את הבאסה ממצב הקורונה שכולנו שותפים לה ותייגה כמה חברים. אתם גם יכולים להרוויח משקפיים:

  1. עוקבים אחרי אאוטפאנל באינסטגרם בקישור זה
  2. מגיבים לפוסט זה באינסטגרם: האם גל הכושר והספורט שהקורונה הניעה ימשיך אחרי תקופת הקורונה? 
  3. מתייגים חברים בתגובה- ככל שתתייגו יותר חברים הסיכוי שתנצחו ותקחו משקפיים עולה!

גיא חלמיש עורך האתר פגש אותה בחנות רודי פרוג’קט באבן יהודה ופינק אותה בזכיה, והנה היא עם משקפי הסאונדשילד:

והפעם בזכיה: דגם SOUNDRIZE

הדגם הזה משלב בין סטייל אורבני לנפש של ספורטאים- הסאונדרייז משדרג את הליין החדש של משקפי הלייפסטייל של רודי עם שפה עיצובית חדשה. עיצוב חד, עם נגיעה מתומנת עדינה, סטייליסטי עם אלמנטים מעניינים בצדדים ועדשה טובה במיוחד. המשקפיים האלה מספקים נוחות מקסימלית והגנה מושלמת לעיניים עם ראות חדה – הדגם המושלם למשקפי קז’ואל לאנשים ספורטיביים.

לקניה באתר רודי פרוג’קט ישראל

הדגם בתחרות הבאה

המשקפיים המובילים לספורט

בשחור וכיתוב זהב!

מנהלות לתחרות

ההחלטה מי מנצח בתחרות היא של המערכת בלבד, ותעשה במסרון אישי באינסטגרם. מנצח שלא יגיב בתוך 24 שעות על הפנייה אליו עם פרטי הקשר המלאים שלו נצחונו מבוטל והזכייה תועבר למשתתף אחר. המשקפיים עצמם יאספו על ידי המנצח מחנות רודי פרוג’קט באבן יהודה, במפגש וצילום משותפים שיערכו עד שבוע מההודעה בתיאום עם הזוכה (מי שלא נצליח לתאם איתו- הזכיה עוברת לזוכה אחר). הזוכים חייבים להסכים לפרסום ההודעה והתמונה שלהם במדיות של הפאנלים. טל”ח.