החנויות של רודי מספקות שירותי אופטיקה מלאים, ולא רק למשקפי ספורט. כשתכנסו לאחת משלושת החנויות- אבן יהודה, הדר יוסף (בית החוויה האולימפית) ויקנעם, תוכלו להזמין/להתאים גם משקפי ראייה. בחנויות וגם באתר רודי ישראל ניתן לתאם בדיקה אופטית מלאה ומקצועית. 

הופתעתי לראות שיש ברודי פרוג’קט גם מסגרות ראייה של יצרנים ומותגים נוספים. למעשה הרשת כבר מהווה רשת אופטיקה מלאה, עם המון משקפיים לכל סגנון. כמובן שיש גם את המלאי של משקפי הראייה (משקפי מרשם) של רודי עצמה ואני הקפדתי לרכוש כאלה. 

ראייה

בדיקת ראייה מקצועית בחנויות רודי פרוג’קט

לרודי יש פתרונות אופטיים כמעט לכל בעיה:

  1. קליפון פנימי – מסגרת משקפיים אופטית מינימליסטית שמרכיבים בחלק הפנימי של משקפי השמש. זה פתרון נפוץ מאוד וזול יחסית. הוא מהווה יתרון עבור אנשים שמחליפים את העדשות מדי פעם, או כאלה שלא מצליחים לשמור עליהן בלי שריטות לאורך זמן (הקליפון האופטי הפנימי תמיד שמור היטב). 
  2. עדשות ישירות של שמיר- עדשות איכות ברמה גבוהה המחליפות את עדשות השמש המקוריות. מייצרים אותן בקמירות מתאימה למשקפי ספורט וזה נראה כאילו יש לכם משקפי ספורט רגילים לחלוטין. ניתן לבקש אותן שקופות, מתכהות או כהות בכל גוון שרוצים.
  3. עיניות ( Optical Dock)- זה פתרון חכם המאפשר להכניס עדשות אופטיות במספרים גבוהים במיוחד לתוך המסגרת של משקפי הספורט. סוג של “אינסרט” שמקבל לתוכו עדשה אופטית, ועוטף אותה מבחוץ בממשק למשקפיים. 
  4. עדשות Readers – עבור רוכבים שצריכים משקפי קריאה, קיימות עדשות שמש של רודי משולבות חלונית עם מספר. 

הצטרפו לקבוצה השקטה של אאוטפאנל בווטסאפ:

הצטרפו לקבוצות אאוטפאנל

עדשות מולטיפוקל המיועדות לפעילויות ספורט ולאורח חיים פעיל

הביקוש לעדשות האלה יגדל להערכתי כי בשנים האחרונות נכנסו ועדיין נכנסים רוכבים רבים חדשים. מעל גיל 40 רבים זקוקים לשיפור הראייה מקרוב ומרחוק. רוכבי האופניים החשמליים, שמתוכם לא מעט בני 60 פלוס שצריכים משקפי ראייה גילו את עולם האופניים. עד היום הם לא נזקקו למשקפי ספורט מולטיפוקל, אבל כעת הם צריכים כדי לראות למרחק וגם את מחשבון הרכיבה או השעון במרחק הביניים. 

אלה מסבירה שהפתרון האיכותי ביותר הוא המולטיפוקל ספורט של שמיר: עדשות המותאמות במיוחד עבור מסגרות ספורט קמורות, מאפשרות שדה ראייה רחב ומעניקות חווית ראייה מופחתת עיוותים. הן נותנות פתרון ייעודי החל מאזור טווח הקרוב המשמש לקריאת שעונים חכמים, דרך “אזור הבטיחות” למרחק של עד 5 מטרים שבו מתמקדים הספורטאים כדי לתכנן את הצעד הבא שלהם, ועד לאזורים ההיקפיים המורחבים של משקפי שמש. ולא פחות חשוב הן שומרות על חדות הראייה ויציבות גם כאשר עושים תנועות חדות ומהירות.

עוד על האפשרויות השונות בסרט הבא:

בדיקה אופטית מקצועית בחנויות RUDY

אחרי בדיקה של אלה שבמהירות ובמיומנות אבחנה את המספרים המעודכנים שלי, התארגנתי על זוג משקפי ראייה נוסף (שיהיה לי אחד קבוע ברכב, ואחד ליד הטלוויזיה), ועדכנתי לי את עדשת ימין שהיתה צריכה רבע מספר של דיוק. על הדרך הבנתי מאלה משהו מגניב: מדוע אני לא זקוק למשקפי קריאה: מסתבר שיש לי עין אחת עם מספר חיובי ואחת עם מספר שלילי. אחת רואה טוב מקרוב ואחת מרחוק, והן מפצות אחת על השנייה. מגניב. 

ראייה

רודי מזמינים אתכם לבדיקת ראייה והכנת משקפי ספורט אופטיים עם אחד הפתרונות האלה. צרו קשר לתיאום בדיקה: לתיאום בדיקה אופטית

מאת: גיא חלמיש, בשיתוף רודי פרוג’קט ישראל