הודעה ליוצאים לחופשות במועדונינו בצרפת, איטליה ושוויץ שמועד יציאתם לחופשה חל בין התאריכים 06.03-27.04.2020
הודעה לעתונות מאת: קלאב מד ישראל 

זאב דהן, מנכ"ל קלאב מד ישראל מוסר: "אנו דואגים לרווחת לקוחותינו ולבריאותם ולכן בצעד יוצא דופן נאפשר לכלל הלקוחות אשר הזמינו חופשת סקי לחודשים מרץ ואפריל לקבל זיכוי מלא על מנת לאפשר להם ליהנות מהחופשה באופן רגוע ובטוח גם במועד מאוחר יותר אותו יבחרו."

מקשיבים ללקוחות

לקוחות יקרים, קלאב מד קשובה ומבינה את חששותיכם ופועלת כל העת על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר לאור המצב המורכב בו כולנו נמצאים. לאור ההתפתחויות האחרונות הנוגעות לנגיף הקורונה ולאור ההנחיות החדשות של משרד הבריאות מהיום (04.03.2020), המרחיבות את הוראות הבידוד לשבים גם מצרפת ומשוויץ
ולאור החשש הקיים בקרב חלק מקהל לקוחותינו הנוסעים לחופשות סקי בצרפת, איטליה ושוויץ, בחרה קלאב מד העולמית לבוא בצעד חסר תקדים לקראת לקוחותיה בישראל בלבד, המעוניינים לבטל את הזמנתם.
אנו נאפשר, לפנים משורת הדין ומתוך תודעת שירות גבוהה ללקוחותינו הנאמנים בישראל, אשר להם הזמנה קיימת למועדונינו בצרפת, איטליה ושוויץ ושמועד היציאה אליה חל בין התאריכים 06.03-27.04.2020 לבטל את חופשתם ללא דמי ביטול כאשר החבילה מורכבת מטיסות שכר של קלאב מד או כאשר מדובר בחבילה ללא טיסות.

סיציליה

קלאב מד Cefalu באיטליה

זיכוי למימוש עד האביב הבא

התשלום על החבילות יישאר כזיכוי למימוש בהזמנה חדשה שמועד היציאה אליה יהיה לכל המאוחר ה 25.04.2021.
בחבילות המורכבות מטיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד- יחולו דמי ביטול על רכיב הטיסה בהתאם למדיניות הביטולים של חברת התעופה הרלוונטית ויתרת התשלום על החבילה לא תישא דמי ביטול מטעם קלאב מד אלא תיוותר כזיכוי עבור הלקוחות למימוש בהזמנה חדשה שמועד היציאה אליה יהיה לכל המאוחר ה 25.04.2021.

השירות מוביל

קלאב מד בטוחה כי צעד חסר תקדים זה, יקל על כלל לקוחותיה בשעה מורכבת זו ויפיג ככל שניתן את אי הוודאות בנוגע למימוש חופשתם הקרבה. בחרנו לאפשר לכם, לקוחות יקרים, מרווח זמן משמעותי לבחירת החופשה החלופית שלכם על מנת שתוכלו לנפוש במועד ובמועדון המועדפים עליכם מבין 70 מועדונינו בעולם (מועדוני שמש וסקי).

לאור ריבוי הפניות בנושא, יטפל צוות השירות והמכירה של קלאב מד מעתה ועד לסיום העבודה מחר (04-05.03.2020) בפניות לקוחות שמועד יציאתם חל בין ה 06-08.03.2020 בלבד.
החל מיום ראשון ה 08.03.2020 נשוב לפעילות רגילה ונטפל בכלל הלקוחות. אפשרויות הביטול המיוחדות אשר צוינו לעיל יעמדו לרשותכם לביצוע במהלך שבוע העבודה הבא (08-13.03.2020) בלבד.

זיכוי

הקלאב מד המחודש באלפ דואז

המועדונים עובדים כרגיל – לא חייבים לוותר על החופשה!

יחד עם זאת, חשוב לנו להדגיש שעל אף החלטה זו מועדוני הסקי בצרפת פועלים כרגיל ולקוחותינו ממשיכים לגלוש וליהנות מרגעים מיוחדים של חופשה.

קלאב מד מקפידה בכל מועדוניה על סטנדרטים גבוהים של ניקיון והיגיינה. המועדונים אף נוקטים כעת בפעולות מחמירות, מעבר לרגיל, לשם הגברת רמת הפיקוח וההקפדה על ההיגיינה האישית בקרב לקוחותינו והצוות במועדון. כמובן שכל מועדוני קלאב מד פועלים על פי הנחיות הגורמים הרשמיים והמקצועיים במדינת היעד.
במידה ותבחרו לממש את חופשתכם הצוות שלנו במועדון והשף דה וילאג' יקבלו אתכם בזרועות פתוחות ובחיוך גדול.

מוקדי השירות

מוקד השירות והמכירה של קלאב מד ישראל יופעל היום ומחר (04-05.03.2020) במתכונת מיוחדת עד לשעה 22:00, לצורך מתן מענה ללקוחות המעוניינים לשנות הזמנות שמועד יציאתן הנו בין ה 06-08.03.2020.
טלפון מוקד השירות והמכירה: 2900*
לאור ריבוי הפניות אנו מתנצלים על משך זמן ההמתנה שיכול ויתארך מעבר לרגיל ומודים לכם על סבלנותכם. במידה ואינכם משיגים אותנו בטלפון תוכלו לשלוח הודעת דוא"ל לכתובת: Sales.il@clubmed.com. יש לציין בגוף ההודעה את שמות הנוסעים המבקשים לבטל (כפי שהם מופיעים בדרכון) ומספר טלפון לחזרה. אנו נשוב אליכם עד לסיום הפעילות מחר.
במידה וביצעתם הזמנה דרך סוכן נסיעות אנא פנו אליו ישירות.

נמשיך לארח ולהעניק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותינו.
בברכה,
צוות קלאב מד ישראל

הזיכוי אישי ואינו ניתן להעברה, להארכת תוקף או להמרה להחזר כספי. הזיכוי הינו למימוש בהזמנה חדשה ועתידית שתבוצע באמצעות קלאב מד ישראל בלבד ו/או על ידי סוכני נסיעות מורשים מטעם קלאב מד ישראל בלבד ושמועד היציאה אליה לא יאוחר מה 25.04.2021 ובכפוף למקום פנוי במועדונים השונים במועד ההזמנה. ממועד ביצוע ההזמנה החדשה יחולו דמי ביטול בגובה 50% על ההזמנה החדשה