רבים מכירים את Thule מעולם הגגונים ומנשאי האופניים, אבל החברה השבדית המוערכת הזו עוסקת במגוון רחב של תחומים שכולם מערבים התמחות בבדים וחומרים, ייצור ברמה גבוהה ואיכות סקנדינבית. זהו מותג מוקפד ואיכותי,  וכעת חברת סער בעלת רשתות האאוטדור: קולומביה, Outsiders ושבילים, מייבאת את ליין תרמילי הטיולים של טולה.

מאת: סער (קולומביה, Outsiders ושבילים)
לעמוד מוצרי Thule באתר אאוטסיידרס

Thulle

הכירו את טולה

טולה היא ממוקמת במלמו שבשבדיה. היא הוקמה ב 1942 ויש בה כ 2200 עובדים ב 40 מרכזים בעולם. היא מאוד מגוונת ויש לה כמה תחומי פעילות. התחום המוכר בישראל הוא תחום הגגונים ומנשאי האופניים, אולם טולה עוסקת גם בעגלות לתינוקות, בעגלות ריצה, בטריילרים לאופניים, כיסאות לילדים לאופניים, במיגון לסלולרי, מזוודות לתיירות ונסיעות, ובתיקים: תיקי מצלמות ולפטופים, תיקים לאופניים ותיקי טיולים רציניים- תחום אותו נסקור פה.

Thule

המאפיינים של ליין תיקי הטיולים של Thule

 1. התאמה אישית מעולה למגוון מידות-  מערכות הגב הן בעלות אפשרויות כיוונון בעלות טווח התאמה מדהים לאנשים שונים בגבהים וגדלים מגוונים – ולא רק בחלוקה המסורתית של S-M-L-XL.
 2. חלק מהדגמים מרחיבים את ההתאמה האישית עם אפשרויות החלפה של רצועת המותן.
 3. פתיחה שונה מהמסורתית – לא רק מלמעלה או למטה. פה הפתיחה היא בצורת U – כמו במזוודות – שמים על הרצפה ובפתיחה מקבלים גישה מעולה לכל חלקי אזורי התיק והכל פרוש.
 4. החלק התחתון מודבק ואטום למים – מה שמאפשר להניח את התרמיל גם במקומות רטובים. החלק העליון וכיסוי גשם העליון סוגר את השאר.
 5. העיצוב והסגנון צפון אירופאי נקי. הכל מאוד מוקפד, ללא יתרות וללא הגזמות לא דרושות. התיקים נראים פשוט מעולה ועמידים מאוד.

טולה

ליין התיקים של טולה

קו המוצרים של Thule מתחלק לנשים וגברים ולכמה סדרות מוצר, כאשר בכל סדרה כמה גדלי תיקים. שלושת המשתנים האלה- סוג המוצר, נשים/גברים ונפח מייצרים אפשרויות בחירה גדולות מאוד לכל אחד, כך שימצא בדיוק את התיק שמתאים לצרכים שלו. הסדרות העיקריות הן:

 1. תרמילי מוצ’ילרים Guidepost – נפחים גדולים יותר (65L-75L) והמון פיצ’רים שמייצרים התאמה מושלמת ופתרון לצרכים של טיול ארוך. כוללים כ-270 אפשרויות התאמה שונות למערכת הגב.
 2. תיקי יום מקצועיים – Capstone – סדרה שמתחילה ב 22 ליטר ומגיע עד ל 50 ליטר. הקטנים יותר מעולים למטיילים והגדולים יותר בטווח הזה הם תיקי מדריכים קלאסיים או לטווחי טיול ארוכים יותר.
 3. תיקי Alltrail – בנפחים שמתחילים ב 35L ומגיעים ל 45L, אלה תיקי יום יפים ופונקציונאליים, בעיצוב סקנדינבי מוקפד למגוון שימושים.
 4. תיקי Versant – בשני נפחים של 50L ו 60L בתצורה שנותנת את יתרונות השק לצד גישה לכל התכולה, ובונוס של תיק צד שהוא גם כובע, אם שכחתם. תרמיל מעולה ל 3-4 ימים.  
 5. מנשאי תינוקות– מנשאים לתינוקות ופעוטות עד 22 קילו, עם רגליים להושבה נוחה ככיסא על הרצפה, ואיכות ייצור, ריפודים ואחיזה מרשימים שייצרו נוחות גם לכם וגם לתינוקות.
 6. תיקי סקי וסנובורד– לאחסון הציוד כל השנה ולהגנה עליו בטיסה ובנסיעה.  

למחירים ופיצ’רים נוספים בכל תיק – כנסו לאתר Outsiders (אפשר גם לקנות ישירות משם באינטרנט). מי שעומד לצאת לטיול ורוצה לחוש ולהרגיש את התרמילים מוזמן לחנויות הרשת (קולומביה, Outsiders ושבילים) להתרשם מקרוב מהמוצרים ומהעיצוב של Thule.

מאת: סער (קולומביה, Outsiders ושבילים)
לעמוד מוצרי Thule באתר אאוטסיידרס