פייסבוק חסמה את עמוד הפייסבוק של רודי פרוג’קט ישראל, ככל הנראה עקב תלונות אנטי ישראליות.  החשיפות, השירות לקוראים שמחפשים אותם בפייסבוק והמכירות נפגעו. בלית  ברירה נפתח עמוד פייסבוק חדש. 

* שמחים לעדכן שהכתבה עזרה, וכנראה גם ישראלים בכירים יותר בפייסבוק, והעמוד הוותיק Rudy Project Israel חזר לפייסבוק

לפני כחודש, נחסם החשבון של רודי בפייסבוק שכל חטאו היה שמו: Rudy Project Israel. בשיחה עם מנהלת השיווק והדיגיטל, רעות ענר היא מספרת לי על הנזקים המשמעותיים, ועל האדישות בטיפול של פייסבוק בבעיה: “בהתחלה הגשנו תלונה וחשבנו שזה יסתדר. זה לא עבד וניסינו במאמצים רבים לדבר עם מישהו במטא. הגענו לצ’אט עם נציג בחו”ל שלא עזר, וביקשנו לדבר עם מישהו ישראלי. ואכן חזר אלינו נציג דובר עברית, כנראה מחו”ל. הוא אישר שיש דיווחים על החשבון – תלונות שהן ככל הנראה אנטי ישראליות. אבל גם הוא לא פתר שום בעיה, רק העביר את הבקשה הלאה, ואמר שזה לא בידיו לפתוח את החשבון. 

הנציגים הישראליים אישרו- אין לזה הצדקה

מובן מאליו, מדגישה רעות, שאין שום דבר בחשבון הזה סביב עניינים פוליטיים או מסיתים. הדבר היחיד ש”שנוי במחלוקת” בחשבון הוא שכתוב שזה ישראל. אנחנו מאוד זהירים בפוסטים, עובדים עם הנחיות של חברת רודי פרוג’קט הבינ”ל ולמיטב ידיעתי לא עברנו על שום תקנה של מטא. לכל היותר, יש שם הופעה של מוצרי משקפי מגן של רודי שמתאימים לכוחות טקטקיים – אבל אין פוסטים קבועים שמראים חיילים עם המשקפיים האלה. פרט חשוב נוסף: כל נציג ישראלי שבדק את החשבון ואת הפניה אמר שהוא לא רואה סיבה מוצדקת למה העמוד חסום! כלומר לא נמצאת הפרה לתנאים של מטא, החשבון דווח כלא אותנטי, והם רואים שהוא כן אותנטי. 

מעל 15,000 נרשמו לפאנלים – הצטרפו גם לניוזלטר:

הצטרפו חינם לניוזלטר התכנים האיכותיים שלנו:

מאשר משלוח פרסום ועדכונים

נזק עסקי משמעותי

עד עכשיו – כבר עבר כחודש, אין שינוי. בכל פניה שלנו אליהם מקבלים מענה שהבקשה הועברה הלאה. האטימות מוחלטת, והנזקים מצטברים. גם הנציג דובר העברית, היה מתוסכל, זה מחוץ לידיו. התוצאה של זה היא הפסד כספים וזמן משמעותיים. דנה, עובדת החברה עסקה בזה בכמעט משרה מלאה כמה שבועות. החשיפה של רודי מאוד ירדה, גם באינסטגרם, גם באתר. זאת ועוד: זה חסם את כל האפשרות לעשות קמפיינים ממומנים, ופגע בלקוחות שחיפשו את רודי ישראל בפייסבוק ולא מצאו. זה חשבון עם היסטוריה מאוד ארוכה, לא רצינו לוותר עליו, אבל נאלצנו לפתוח חדש: Rudy Project IL – Facebook 

רודי פרו'קט ישראל

עמוד הפייסבוק החדש Rudy Project IL

איך אתם יכולים לעזור? 

לא נתפלא אם יש הרבה עסקים ישראליים שנפגעים, כחלק מקמפיין ממוקד, של בוטים ומתקפות נוספות שמעבירות את התלונות האלה וגורמות לנו לחסימות. אבל אתם יכולים לעזור!

  1. אתם מכירים את מנכ”לית מטה ישראל? או בכירים אחרים בארגון הזה? הם עושים משהו מול ההתעללות בעסקים ישראליים? רודי פרוג’קט ישראל ועסקים ישראלים אחרים ישמחו לעזרתם בעת הזו. 
  2. זה הזמן לשתף את הפוסט הזה ולעקוב אחרי החשבון החדש: Rudy Project IL – Facebook 
  3. זה הזמן לעקוב: Rudy Project Israel – Instagram
  4. שתפו את הפוסט הזה פה – בכפתורים למטה, לתקן את העוול ולהחזיר את העוקבים. לאות תודה יפורסם שם מבצע בקרוב!

תודה על התמיכה בעסק ישראלי!