מי אנחנו?

אל תשארו בפנים – צאו אלינו – אנחנו בחוץ!

זה מעניין, אפילו מוזר, אבל לא היה מגזין אאוטדורס בישראל בזמן האחרון… אז הקמנו את OUTPANELכי אנחנו לא רק רצים ורוכבים באאוטדורס – אנחנו גם אוהבים סקי, גלישת רוח, טרקים, שחייה במים פתוחים ועוד המון דברים שאפשר לעשות בחוץ.
אנחנו Gear Heads כבדים וחנויות מטיילים ומחנאות עושות לנו את זה! צילומים מעוררי השראה לצאת החוצה מרימים אותנו, התכנון של הוויקאנד והטיול הבא כל הזמן בראש שלנו. אנחנו מכורים ליעדים אקזוטיים, פסגות, מצוקים, מצולות, אדרנלין ומהירות (ולפעמים גם לעצירה, לשקט ולהקשבה לטבע ולגוף). אנחנו רוצים לקבל ולתת השראה לכולם לצאת יותר החוצה, להיות פעילים, להנות מהחיים ומהעולם!

OUTPANEL הוא המגזין הדיגיטלי המגוון והמגניב ביותר שראיתם!

פאנל הכותבים הטוב בישראל!

OUTPANEL הוא תוצר הכתיבה של פאנל של כותבים קבועים- הפאנליסטים. אתם מוזמנים להכיר אותנו פה, וליצור איתנו קשר פה. חבורה מובחרת של תותחים ומומחים בתחומם. אנחנו כותבים פה בצורה בלתי תלויה, רק משום שאנחנו אוהבים את הענפים שלנו ורוצים לקדם אותם באמצעות תוכן מעניין ואיכותי בישראל ובעברית. 

הפאנלים – מגזינים דיגיטליים על אאוטדורס, ריצה ואופניים

אאוטפאנל הוא האח הצעיר של בייקפאנל ושל ראנפאנל – מגזיני הריצה והאופניים. בייקפאנל הוא הגדול והחשוב בישראל בתחומו, וראנפאנל מתקרב אליו בצעדי ענק. לכן OUTPANEL, למרות שהוא חדש אינו מתחיל מאפס. יש לו מסורת, שיטה, וקהל גדול של קוראים שיקבל אותו בחשיפה גם מהאתרים האחים וגם ממקורות חדשים.

 יש לנו אחריות. אנחנו לא מתאמצים כל כך האתר הזה רק בשביל בידור (גם בשבילו, אבל לא רק) – יש לנו גם שליחות ציבורית: אנחנו נותנים לכם הקוראים את הכבוד והקרדיט ולא מכוונים נמוך. אז כן, אנחנו בשליחות למענכם הקוראים, ויש לנו תפקיד בתרבות האאוטדורס בישראל – לשמור עליה איכותית, וזו ממש לא סתירה לכך שהכי כיף, הכי מקצועי והכי מגניב ומעניין פה! 250,000 קוראים כבר מצביעים בעדנו ובעד הגישה הזו בעכבר מדי שנה…

תודה למפרסמים שהסיוע שלהם אפשר את הקמת האתר החדש!

כמעט כל ההכנסות מהפרסום מיועדות לפרויקטים הטכנולוגיים שלנו ולמימון משכורת אחת בלבד. חשוב לאמר: כל מפרסם שלנו אישר לנו שהוא מקבל ומסכים לביקורת על מוצריו. מבחנים שאנחנו עורכים למפרסמים עוברים שבע עיניים של בדיקות לוודא שאין הטיה ושאלה מבחני אמת הכוללים ביקורת אמת. אנחנו לא חוסכים את דעתנו על שום מוצר ואם משהו הוא בר שיפור או ביקורת – הקוראים שלנו יקבלו את מלוא המידע על כך ללא שום הבדל בין מוצרים של מפרסמים לכאלה של לא מפרסמים.

מדיניות תגובות

אנחנו תומכים לחלוטין בהתבטאות חופשית בתגובות – אנא שמרו על תרבות הדיון ונסו להימנע מתוקפנות ואגרסיביות. אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות למחוק תגובות שעברו את הגבול הסביר – או שיש בהן בעיות חוקיות, הטלת רפש, אלימות והתבטאות פוגענית. כמו כן ימחקו תגובות שינצלו את הבמה להכנסת לינקים או שיווק של אתרים \ מוצרים \ שירותים וכו'.

אין לנו תקציבי הגהה ויתכן ויהיו שגיאות פה ושם. תלונות, המלצות והגהות יתקבלו בברכה ועם המון הערכה (אפשר לפנות אלינו בפייסבוק) אולם ימחקו מהתגובות לכתבות. למה? כי לא בא לנו על הvibe השלילי הזה – הרוב פה נעשה בהתנדבות, בזמנם החופשי של כותבים עסוקים – אין פה עורך תוכן ועורך לשוני מקצועיים שעוברים על כתבות שנתרמו אז קבלו בהבנה ובנימוס טעויות פה ושם. במידה וראיתם חוסר דיוק, טעות או שגיאה עמכם הסליחה. אנא העבירו לנו מסרון (אפשר מעמוד הפייסבוק שלנו או בטופס הפניה המופיע בעמוד זה) ונתקן. אל תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר לחץ פה.

פרסום באאוטפאנל ובאתרים האחים

ניתן לפנות אלינו במסרונים בפייסבוק או מעמוד יצירת הקשר. PR והודעות לעיתונות יפורסמו רק בתשלום שיסייע לתחזוקת האתר ויסומנו בצורה ברורה לקוראים כ"כתבות מפרסמים". לעמוד "צור קשר" לחצו פה.

הניוזלטר השבועי של OUTPANEL

אל תתן לפייסבוק לקבוע מה אתה יודע. הצטרף אלינו:


מאשר משלוח פרסום, דיוורים ועידכונים