חנות מצויינת לציוד מטיילים נפתחה על ידי ממסי במודיעין עם שלושה מותגי מטיילים בריטיים ברמת איכות גבוהה ובמחירים מצוינים: הכירו את חנות הדגל במודיעין ואת מותג Regatta הבריטי. ויש גם אאוטלט והנחות (הסתת 14, ישפרו סנטר). עדכון לקוראים: לצערנו הרב ממסי נסגרה.

הכירו את המותגים:

שלושת מותגי האאוטדור הם משפחה אחת של מותגים איכותיים מבריטניה, ושווה לראות אותם בחנויות ממסי ובחנות מודיעין במיוחד:

 • Regatta הוא מותג הדגל שלה שפונה לכל המטיילים עם ליין מוצרים רחב ברמה טובה מאוד.
 • Dare2Be הוא המותג המקצועי והספורטיבי – מוצרי סקי, אופניים, הייקינג. 
 • Craghoppers – הוא מותג הפרימיום – ביגוד מטיילים יוקרתי עם טכנולוגיות מיוחדות, כמו כאלו המשלבות חומר דוחה חרקים ביולוגי בבדי הביגוד, טכניקות אוורור ונידוף חדשניות ועוד

מעילים וציוד מחנאות

המגוון הורחב משמעותית

החנויות מציגות מגוון ביגוד וציוד מעולה וגדול, והן מציעות הכל במחירים מאוד אטרקטיביים משום שממסי היא היבואן והיא מוכרת ישירות לצרכן, ללא תיווך של חנויות ועוד ידיים מייקרות בדרך. עוד אפיק חשוב לקנייה: אתר האינטרנט החדש שכדאי לכם להכנס אליו ולרכוש ממנו אם אתם לא קופצים למודיעין להרגיש את האיכות הגבוהה ביד. 

אוהלים ושקי שינה

מה אפשר למצוא פה? 

 • ביגוד – בגדים יפהפיים של המותגים הבריטיים שמתחלקים לכל סוגי הספורט ורמות השימוש. כולל מעילים, סקי, עודפים, מחירים טובים מאוד וחלק מהדברים ממש במחירי עלות כדי לשחרר מלאים. שווה להגיע!
  תיקים בחנות ממסי
 • תיקי גב – חלקם גם תיקי יום לטיולים, אבל יש לרבים מהם גם מקום למחשב, והם יכולים לשמש גם לעבודה, אוניברסיטה וביה”ס.
 • תיקי טיולים – תרמילים בנפחים של 40-65 ליטר, בצבעים ופיצ’רים שונים. המחירים ממש מעולים: 30% הנחה על כלל התיקים בכל הגדלים
  תיקי טיולים
 • נעלי הייקינג בכל מני רמות – יש נעלים עם סוליות ויברם, דוחות מים, גבוהות וחצאיות. יש היום 30% הנחה על הנעליים. להגיע ולמדוד.
  נעלי הייקינג
 • קטגורית קמפינג – רגטה מתמחה בייצור אוהלים ושקי שינה, בתקן האירופאי. יש מגוון גדול של שקי שינה במשקלים, גדלים וטמפרטורות יעד.
  ציוד קמפינג ממסי
 • כל האבזור והציוד לקמפינג – צידניות בגדלים שונים, ריהוט קמפינג, מקלחת סולארית, סיר שטח נוח, תרמוסים וכל הכלים שמלווים את הקמפינג. כל אבזורי המטיילים – פנסי ראש, שאקלים וכו.

ערכת עזרה ראשונה

מי שמגיע יחזור בטוח. יש לזה כמה סיבות: 

רמת מוצרים גבוהה במחירים מעולים 

יש פה תחושה מעולה של הוגנות ויחס תמורה-מחיר מעולה. מדובר במותגים ברמה מאוד גבוהה, בדים איכותיים, טכנולוגיות מתקדמות, דברים שבד”כ אנחנו רגילים לראות במחירים הרבה יותר גבוהים, פה נמכרים בדיוק ברמה שאתה מרגיש כלקוח שקיבלת את המקסימום. 

מזוודות ממסי

טכנולוגיות ירוקות ללא נוצות בע”ח

בכל המותגים משקיעים בטכנולוגיות ירוקות. למשל – רגטה לא מייצרת יותר מעילים ושקי שינה עם נוצות בעלי חיים, ויצרו טכנולוגיות מדמות לנוצות שמשמרות את התחושה והאיכות הגבוהה של הפוך הטבעי. רמת הביגוד נעימה, רכה, וברמה גבוהה מאוד.

חולצת טיולים

אאוטלט שלא מרגיש כמו מחסן שאריות

למרות שיש פה אאוטלט והנחות משמעותיות מאוד, אין פה את התופעה הזו של זריקת כל הזבל והמידות הקטנות או הענקיות בהנחות. פה מכניסים סדרות שלמות ומלאות לאאוטלט, באיכות גבוהה רק מעונה קודמת, כדי שיהיה עשיר, מגוון וטוב. 

חנות ממסי במודיעין

מגוון רחב של סמפלים למכירה

היות וממסי היא היבואן של המותגים, היא מקבלת המון דוגמאות מהיצרנים והיא מציעה אותם למכירה. מי שמבין יודע שבסמפלים יש הזדמנות גדולה לקבל מחירים אדירים גם למוצרים שבאופן הרגיל ממוצבים מאוד מאוד יקר. אבל היות וזה סמפל ורק במידות מדיום בד”כ, משחררים את זה במחיר מעולה! פה המציאות המגניבות באמת…