גרמין משיקה סדרת שעוני פניקס 6! בין הדגמים בסדרה ניתן למצוא את ה- Fēnix 6X Pro Solar: שעון ה- Multi-sport החכם הראשון של החברה הכולל טעינה סולארית. שעוני הסדרה כבר זמינים לרכישה בישראל החל מהיום, עם ממשק מלא בעברית  – באמצעות חברת Ronlight Health, הנציגה הרשמית של GARMIN בישראל.

הודעה לעתונות מאת: Ronlight Health, יבואני גרמין לישראל

חברת GARMIN הכריזה על סדרת ה-  Fēnix 6, הדור הבא של שעוני ה- Multi-sport החכמים והמתקדמים של החברה, שפותחו ויוצרו, בשיתוף פעולה עם ספורטאים, במטרה להיות השעונים האולטימטיביים לשימוש בשטח, אבל לא רק.  כל השעונים בסדרת ה- Fēnix 6, המגיעים במגוון רחב של גדלים ורמות גימור שונות, מציגים ביצועים יוצאי דופן, שורת תכונות פורצות דרך וחיי סוללה ארוכים במיוחד. השעונים המעוצבים ועתירי הטכנולוגיה תוכננו כך שיתאימו לכל פעילות, לכל אתגר ולכל אורח חיים. עם Fenix 6 יוכלו ספורטאים בכל הרמות לתכנן ולבצע באופן חכם ויעיל יותר את שגרת האימונים שלהם.

תמצאו בהם ממשק מלא בעברית ואחריות לשנתיים לשעונים הנמכרים בישראל, בייבוא רשמי על ידי הנציגה – חברת Ronlight Health.

פיצ’רים עיקריים:

 1. מסך גדול יותר ומשקל קל יותר משל דגמים קודמים
 2. מד דופק מובנה, המאפשר מדידה של דופק גם בשחייה, מד רמת חמצן בדם, Pulse Ox2
 3. חיישן GPS משולש מובנה
 4. אינדיקציה על מתח (Stress)
 5. יישום PacePro, לתכנון חכם של אסטרטגיית הריצה של המשתמש, מעקב אחר קצב הריצה וניהול נכון של האנרגיה בעת האימון.
 6. תכונות Multi-sport המתקדמות ומגוון פרופילי פעילות מוגדרים מראש.
 7. התראות חכמות על דואר אלקטרוני, הודעות טקסט, WhatsApp ועוד
 8. מד ניצול אנרגיה
 9. מדדי ביצועים
 10. האזנה למוזיקה ללא צורך בטלפון נייד באמצעות יישום GARMIN Music (בדגמים תומכים)
 11. תשלום ללא צורך בארנק באמצעות יישום GARMIN Pay (במדינות תומכות).
 12. מגוון רחב במיוחד של מפות, לרבות מפות סקי, פעילות בשטח וטיפוס.
 13. יישום ה- Safety &Tracking המאפשר שליחת התראת מצוקה ומיקום לאיש קשר נבחר, מוגדר מראש, במקרה של נפילה או כל צרה.

Fēnix 6X Pro Solar 

שעון הספורט החכם הראשון של GARMIN כולל טעינה סולארית, המתאפשרת הודות ל- Power GlassTM – עדשת טעינה סולארית שקופה, המנצלת את אנרגיית השמש כדי להאריך את חיי הסוללה. המשתמשים ב- Fēnix 6X Pro Solar ייהנו מחיי סוללה של עד 120 ימי שימוש רצופים במצב Battery Saver (ועד 21 ימים רצופים במצב שעון חכם ועוד 3 ימים נוספים הודות לטעינה הסולארית), ממגוון יישומי אימון מתקדמים, מפות צבעוניות, יישומי מוסיקה (דוגמת Spotify ו- Deezer) ועוד.

Fēnix 6 Pro וה- Fēnix 6 Sapphire 

פניקס 6 פרו ופניקס 6 ספיר, מציעים את כל התכונות המתקדמות של סדרת ה- Fēnix, לרבות יישומי האזנה למוסיקה ישירות מהשעון (בחלק מהדגמים), בשעונים מעוצבים ומתקדמים בעלי תצוגה איכותית בגודל 1.2″, 1.3 או 1.4″, המתאימה לשימוש בכל תנאי התאורה ומזג האוויר, בפנים או בחוץ, וגדולה בעד 35% מדגמי Fēnix קודמיםכל מגוון הדגמים בסדרה מציע גם מגוון אפשרויות התאמה אישית, הודות לעיצוב  QuickFitTM, המאפשר החלפה קלה ונוחה של רצועות השעון. 

מגוון דגמי שעוני ה- Multi-sport החכמים בסדרת Fēnix 6 כבר זמינים לרכישה בישראל עם ממשק מלא בעברית ואחריות לשנתיים החל מיום חמישי (29.8) באתר החברה www.garmin.co.il ואצל המשווקים הנבחרים. מחיר מומלץ לצרכן: החל מ- 3,300 ₪.


אהבתם? הצטרפו פה לאאוטפאנל בטלגרם: https://t.me/OUTPANEL