חופשת סקי בקלאב מד – עד 15% הנחה למקדימים להזמין

בכל שנה קלאב מד יוצאת במבצע מוגבל בזמן ובכמויות למזמינים המוקדמים ומאפשרת לקבל הנחה של עד 15% ממחירי החבילות, או עד  500€ לאדם (תלוי בסוג החדרים ובזמינות של תאריכים)! המבצע הזה נגמר מהר ומוקדם: ב 15.10.18 המחירים עולים. כדאי למהר!

הודעה לעיתונות מאת: קלאב מד
להזמנת חבילות התקשרו: 2900*

סקי קלאב מד

מדובר בחופשת החורף האולטימטיבית, המשלבת ספורט, הרים ונופים אלפיניים מדהימים, עם משפחה, אוכל טוב ואווירת כיף ייחודית שכמוה יש רק בקלאב מד.

כל המועדונים עובדים בשיטת "הכל כלול"- אתם מגיעים לשבוע של ספורט חורף, באתרים מרהיבים, עם אוכל מעולה,שיעורי סקי וסנובורד המועברים על ידי מדריכים מקצועיים, וכמובן רמת גימור מפנקת במועדונים בדירוג של  4Ψ ,3Ψ ו- 5Ψ (קלשונים- שיטת הדירוג של קלאב מד, שמזכירה את הכוכבים בבתי מלון אחרים, אבל כשמדובר במועדונים כדאי לקחת פקטור של איכות כלפי מעלה, כלומר זה יותר איכותי ומפנק בקלאב מד).

מועדוני הילדים

קלאב מד, שתמיד היתה לה נציגות ענפה בישראל, פיתחה במשך השנים קונספט שהפך להיות להיט בקרב משפחות: היא מגדירה מועדונים מסוימים ואת החגים שיש בהם חופשות ביה"ס ארוכות, כיעדים מותאמים לילדים- ומוציאה עם הילדים מדריכים מקצועיים שמעבירים להם שיעורי סקי בעברית! כולם נהנים- הילדים מבלים בעברית עם חברים ובכיף ונכנסים לספורט המדהים הזה, וההורים יכולים להנות מאתרי הסקי היפים בעולם.

שיעורי סקי מותאמים לילדים- בעברית!

בקלאב מועברים בהדרכת מורים מוסמכים של ה ESF הצרפתי (ביה"ס לסקי של צרפת) ובליווי המדריכים דוברי העברית בתאריכים הבאים:

  • חנוכה- 2.12.18 – במועדון Tignes Val Claret – מועדון 4Ψ בגובה רב.
  • פורים-17.3.19 – במועדון Peisey-Vallandry 4Ψ – (מכירה בלעדית לקהל הישראלי), וכן במועדון Serre-Chevalier 3Ψ, ומועדון Les Arcs Panorama 4Ψ – שהוא מועדון חדש לגמרי שנפתח לראשונה בדצמבר 2018!
  • פסח- 14.4.19, 21.4.19 – במועדון Tignes Val Claret 4Ψ – (היות ומדובר בתאריך מתקדם בעונה, זו חבילה שיש שיש בה שיטת "סקי מובטח" במכירה בלעדית לקהל הישראלי- כלומר זיכוי של 50% ממחיר שהות יומית לכל יום שלא יהיו בו הדרכות סקי).

תאריכים נוספים:

כמה דוגמאות למחירים ומועדונים:

הודעה לעתונות מאת: קלאב מד

להזמנת חבילות התקשרו: 2900*

* המידע השלם- באתר קלאב מד. בכפוף לתנאי המבצע. אין כפל מבצעים. ט.ל.ח. כל הזכויות שמורות © Club Med SAS.